Lionel Messi humbet toruan, godet me kokë Yanga Mbiwan (Video)

0
SHPËRNDAJE

AS Roma's French defender Mapou Yanga-Mbiwa (L) is touched by Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi (R) during the 50th Joan Gamper Trophy football match FC Barcelona vs AS Roma at the Camp Nou stadium in Barcelona on August 5, 2015.  AFP PHOTO / QUIQUE GARCIA

Ylli i Barcelonës Lionel Messi ka edhe një anë tjetër të tijën e cila shfaqet shumë rrallë. Në ndeshjen për trofeun Gamper kundër Romës, Messi ka pasur një konflikt me mbrojtësin e Romës Yanga Mbiwa, të cilit i ka vënë duart në fyt dhe e ka goditur me kokë.

Në vijim ju sjellim videon e momentit të zënkës midis dy lojtarëve:

https://www.youtube.com/watch?v=esw0eyPaGwM

S'KA KOMENTE

Comments are closed.