Liridon Krasniqi “Show”, cirk në Malajzi (video)

0
SHPËRNDAJE

Vazhdon forma e shkëlqyer në Malajzi e shqiptarit Liridon Krasniqi i cili është njëkohësisht edhe anëtar i ekipit përfaqësues të Kosovës. Pak rëndësi ka nëse shënon apo jo, kur topi është në këmbët e tij, është e sigurtë që diçka e bukur do të ndodhë. Në çdo ndeshje Krasniqi driblon dhe jep spektakël duke dëfryer shikuesit dhe veten por jo rrallë edhe komentatorët që nuk po ja kursejnë lëvdatat. Shikoni video: http://owngoal.in/?p=181

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.