Lista e Kombëtares për Izraelin me të papritura

0
SHPËRNDAJE

14258144_1699727963686588_5577706515989645710_oNdonëse mbetet për tu zyrtarizuar (dhe zakonisht De Biasi nuk parapëlqen ta bëjë shumë shpejt këtë në krahasim me kundërshtarët), gazeta Sport Ekspres ka mundur të sigurojë në rrugë jo zyrtare se si pritet të jetë lista. Bie në sy afrimi i Cekicit dhe rikthimi i Gashit ndërsa vazhdon mëria ndaj Kaces ndërsa jashtë ka mbetur edhe Cikalleshi.

Lista e mundshme:

Portier: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Thoma Strakosha

Mbrojtës: Elseid Hysaj, Mërgim Mavraj, Ansi Agolli, Berat Gjimshiti, Arlind Ajeti, Naser Aliji, Frederik Veseli

Mesfushorë: Andi Lila, Armir Abrashi, Taulant Xhaka, Ledian Memushaj, Burim Kukeli, Odise Roshi, Ermir Lenjani, Shkëlzen Gashi, Jahmir Hyka, Eros Grezda,Endri Çekiçi, Migjen Basha

Sulmues: Bekim Balaj, Azdren Llullaku, Rei Manaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.