Liverpool dhe Chelsea bëjnë detyrën (video)

0
SHPËRNDAJE

Liverpool dhe Chelsea qëndrojnë pranë kreut të renditjes pas fitoreve të arritura të shtunën, teksa të kuqtë mundën 1-2 Swansea me golat nga Firmino dhe Milner që përmbysën golin e Fer të shënuar në minutat e para të takimit.

Blutë e drejtuar nga Antonio Conte ditën të sigurojnë tre pikë të rëndësishme me një fitore 0-2 ndaj Hull City falë golave të Willian dhe Diego Costa. West Ham më në fund siguroi një pikë pas shumë humbjeve radhazi por trazira pati në shkallët e stadiumit nga tifozët e pakënaqur me rezultatet e ekipit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.