Liverpool insiston për Reus

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Liverpool duket se e ka seriozisht për Marco Reus. Drejtuesit e “The Reds” ende nuk janë dorëzuar për të bërë të vetin yllin gjerman. Të kuqtë tashmë kanë ardhur me një super ofertë në drejtim të lojtarit, e cila kap shifrën e 46 mln sterlina. Reus ka qënë gjithmon një objektic i Liverpool, dhe duket tashmë ka nisur sulmin final për të bindur lojtarin. Klubi gjerman i Dortmund po e mendon seriozisht këtë ofertë të majme, dhe gjasat janë që të pranojnë këtë ofertë të “gjigandit” anglez.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.