Liverpool josh Mario Gotze

0
SHPËRNDAJE

Liverpool-517258
Mario Gotze

Lojtari i Kombëtares gjermane, 23 vjecari Mario Gotze mund te vishet me fanellen e kuqe te Liverpool dhe te vihet nen urdherat e Kloop. Per kete po mendon presidenca e te kuqve qe i ofron te behet lojtari me i paguar te Liverpool. £150,000 ne jave plus bonuse jane te gatshem ti paguajne ish-lojtarit te Dortmundit per et cilin interes kane shfaqur edhe Juve e Arsenal. Gotze kaloi nga Dortmund te Bayern Munchen ne 2013 duke zhvilluar 114 taki-me per kampionet e Gjermanise ndersa me Kombetaren numeron 50 ndeshje e 17 gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.