Liverpool me ofertë për Menez

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Liverpool duket mjaft aktiv në këtë merkato. Të kuqtë pas plot 7 blerjesh nuk duan të ndalen, dhe tani kanë hedhur vështrimin në kampionatin italian. “The Reds” kanë vëzhguar me kujdes situatën e Jeremy Menez, dhe kanë bërë një ofertë në drejtim të tij. Sipas Sportmediaset, në klubin e Milanit ka mbërritur një ofertë prej 15 milion eurosh. Ende nuk ka asgjë zyrtare në lidhje me këtë çështje, po Milan duket se do t’a shesë francezin pasi kompletoi repartin e sulmit me afrimet e reja në skuadër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.