Liverpool nervozon tifozët me këtë lajm për Balotellin dhe me të drejtë

0
SHPËRNDAJE

mario-626x417E pabesueshme por e vërtetë. Konfirmohet nga mediat më serioze sportive britanike se Mario Balotelli ka marrë bonus plot £1milion nga Liverpool për arsyen e thjeshtë që nuk ka marrë tre kartonë të kuq ose dënim për sjellje antisportive.

E gjitha mund ti atribuohet agjentit dinak Mino Raiola që e kishte futur me stil edhe këtë kleckë në kontratën e Supermarios që në kampionatin francez ka shënuar 6 gola ndërsa gjendet në vendin e parë deri më tani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.