Liverpool tepër i fortë për Milan (video)

0
SHPËRNDAJE

Liverpool ka dominuar në lojë dhe rezultat ndaj Milan duke e mundur 2-0 me gola të Firmino dhe Origi por duke shfaqur edhe një lojë të bukur e të shpejtë me theks sulmues. Kuqezinjtë nuk mundën të përsërisin suksesin e para pak ditëve kur mposhtnin Bayern, dhe kjo humbje rikthen zymtësinë në ekip pas problemeve që vazhdon të ketë ky ekip në menaxhimin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.