Llullaku përsëri hero, gol dhe festim me shqiponjë (video)

0
SHPËRNDAJE

Ka vetëm tre javë që ka nisur kampionati rumun por sulmuesi shqiptar i Gaz Metan Medias, Azdren Llullaku duket në formë të shkëlqyer teksa ka shënuar edhe golin e dytë në këtë fillim kampionati. Në Medias ai është bërë tashmë “i shtëpisë” dhe një nga më të dashurit për tifozët vendas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.