Loja e Milanit kënaq Berluskonin

0
SHPËRNDAJE

Silvio Berlusconi-Barbara Berlusconi
Silvio Berlusconi-Barbara Berlusconi

Pas Derb-it, edhe presidenti i Milanit Berlusconi ka shprehur kënaqësinë për lojën e skuadrës, që drejtohet nga Mihajllovic.

“Ishte një ndeshje e bukur,dhe pashë një Milan të mirë. Barazimi do të ishte rezultati më i drejtë i këtij takimi”  – tha Berlusconi, i cili shtoi se e kishte kontaktuar  trajnerin Mihajlovic për ta përgëzuar për lojën e Milanit.

I pyetur për Balotellin Berlusconi u shpreh :

“I kemi dhënë Balotellit mundësinë për tu kthyer në një kampion të vërtetë”.

Ky është shansi i fundit i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.