Lojtarër e Kukësit nuk votojnë, nisen në Austri. Ja kalendari i miqësoreve

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Kukësi do të zhvillojë një mini-fazë përgatitore në Austri, teksa klubi ka bërë të ditur se me 23 qershor do të nisen dhe do të qëndrojnë aty për rreth dy javë.

Gjatë qëndrimit në Austri pritet të zhvillohen katër ndeshje miqësore, të cilat janë publikuar nga ana e klubit në sajtin zyrtar:

MIQËSORET

24/06/ 2017
Kukësi – Wolsberger Austria
28/06/2017
Botosani – Kukësi
2/ 07/2017
Kukësi – Rostov Rusi
4/07/2017
Dinamo Moskov – Kukësi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.