Lojtarët e Sampdorias vizitojnë varrin e trajnerit legjendar Vujadin Boskov

0
SHPËRNDAJE

Serie A/ Disa orë para një sfide tepër delikate në Serbi përballë Vojvodinës, ekipi i Sampdorias ka gjetur kohën për të zhvilluar edhe një vizitë në Novi Sad. Drejtuesit e skuadrës dhe lojtarët kanë vizituar varrin e ish-lojtarit dhe trajnerit të tyre legjendar, Vujadin Voskov, i ndarë nga jeta vitin e kaluar. I gjithë ekipi ka menduar t’i lërë një shenjë si mirënjohje. Ata kanë lënë mbi varrin e Boskov një fanellë të Sampdorias me emrin e tij, si edhe një shënim ku shkruhej “Përgjithmonë me ne”.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.