Lojtarët e Vllaznisë, shembull në fushë dhe jashtë saj

0
SHPËRNDAJE

endri-vrapi

Lojtarët e Vllaznisë janë një shembull në fushë ashtu dhe jashtë saj.

Futbollistët kuqeblu renditen si lojtarët më Fair-Play dhe më korrekt në Kampionat ndërsa ana tjetër e medaljes është se thuajse çdo javë ata dhurojnë për njerëzit në nevojë.

Pa praninë e mediave, ata grumbullojnë të ardhura dhe shkojnë vetë duke ia dhuruar familjeve që janë me probleme ekonomike. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.