Lojtari austriak pëson një fatkeqësi

0
SHPËRNDAJE

1875235-39501693-2560-1440
Alaba dhe Garics

Futbollisti i Kombetares austriatike, Gyorgy Garics, ka humbur babane nga nje tumor megjithate vendosi te vazhdoje te qendroje me skuadren ne France per te ndihmuar ekipin e e tij gjate Europianit. Garics eshte me origjine hungareze dhe luan per Darmstadt ndersa me pare ka luajtur edhe per Napoli, Atalanta dhe Bologna ne Serie A.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.