Lojtari i Barcelonës bën CR7-tën tatuazh

0
SHPËRNDAJE

Foto e Ditës / Fotoja më poshtë po bën xhiron e botës në rrjetet sociale pasi mbrojtësi i Barcelonës, Pique ka “bërë tatuazh” inicialet e lojtarit të urryer të Real Madridit, Cristiano Ronaldos.

Pa dyshim që kjo është një fotomontazh e cila është bërë “hit” në rrjetet sociale ndërsa tifozët e Barcelonës janë irrituar shumë nga ky gjest i tifozerisë rivale të Real Madridit.

Kujtojmë që Real Madrid dhe Barcelona janë dy rivalë të përjetshëm jo vetëm në botën e sportit por edhe në atë të politikes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.