Lojtari i Manchester City i pirë në timon

0
SHPËRNDAJE

gettyimages-624353364
Yaya Toure

Futbollisti 33 vjecar i Manchester City, Yaya Toure do të dale në gjyq së shpejti pasi është ndaluar nga policia teksa i jepte makinës në gjendje të pirë. Lojtari u ndalua të hënën e kaluar dhe doli nga burgu pasi pagoi ndërsa në gjyq pritet të dalë në datë 13 dhjetor. Toure ishte në fushë të shtunën në humbjen e City 1-3 ndaj Chelsea.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.