Lojtari i njohur i Premier Ligës kërcënohet me vrasje

0
SHPËRNDAJE

168160_54_news_hub_148538_656x500Policia britanike është duke hetuar në lidhje me kërcënimet me jetë në adresë të mbrojtësit të Evertonit Funes Mori pas faullit të rëndë që ai shkaktoi ndaj Divok Origit në derbin e mesjavës kundër Liverpulit. Mbrojtësi argjentinas u ndëshkua me karton të kuq, por më pas rrjetet sociale kanë shpërthyer kundër tij, ku nuk kanë munguar dhe kërcënimet e rënda. Kjo ka bërë që policia britanike të çelë një hetim në lidhje me këtë çështje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.