Lojtari i Rabotniçkit merr pasaportën shqiptare

0
SHPËRNDAJE

Futbollisti i cili me kohë kishte deklaruar dëshirën për të luajtur për Shqipërinë por që për arsye vonese të dokumentacioneve nuk mundi të jetë pjesë e U21 në ndeshjen eliminatore të radhës edhe pse u thir nga trajneri Jupi, Emir Sahiti është tani de jure shtetas shqiptar dhe nuk do ta ketë problem aktivizimin me ngjyrat kuqezi nga tani e tutje.

img_3437-225x300

S'KA KOMENTE

Comments are closed.