Lojtari i Seviljes humbet ndjenjat në fushë

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Një ngjarje aspak e mire, por që i ka trembur të gjithë në fushën e lojës. Gjatë një ndeshje miqësore, afrimi më i ri i Seviljes, Çiro Immobile ka pësuar një dëmtim të rëndë pas përplasjes kokë më kokë me një kundështar. Lojtar është rrëzuar në tokë më pas dhe është dashur ndërhyrja e mjekëve që gjëndja e tij të normalizohet disi. Pavarësisht kësaj, sulmuesi italian doli nga fusha e lojës me maskën e oksigjenit, pasj ka patur probleme me frymëmarrjen pasi kaloi një “shock” të vërtetë.image

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.