Lojtari i Teutës bashkohet me korçarët në Slloveni

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Skuadra e Skënderbeut ka mbërritur në Slloveni, aty ku do të zhvillojë fazën përgatitore përpara ndeshjeve europiane ku do të marrë pjesë. Ditën e sotme me skuadrën bardhekuqe është bashkuar edhe një nga afrimet e merkatos së verës, Bruno Dita.

Mesfushori që ka Teutën për Skënderbeun ka ndërprerë pushimet për t’u bashkuar me ekipin në mënyrë që të ambjentohet sa më shpejtë me mentalitetin e skuadrës së tij të re ku ai pritet të jetë një nga vlerat e shtuara të bardhekuqve. Dita pritet që të firmosë mbrëmjen e sotme kontratën dhe të prezantohet me fanellën korçare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.