Lojtari i Tiranës shkon të “shërohet” tek spitali i Juventusit

0
SHPËRNDAJE

Tirana / David Domgjoni ka nisur tashmë trajtimin e problemit muskular në gju. Këtë proces delikat, lojtari i Tiranës po e kryen në spitalin e Juventusit, në Torino. Mbrojtësi bardheblu do të marrë disa injeksione për një periudhë 15-ditore, do të vijojë me terapi rekuperuese dhe brenda tri javësh pritet t’i bashkohet skuadrës në stërvitje. Futbollisti mungon prej afro një muaji për shkak të këtij dëmtimi, që ka kërkuar një trajtim më të specializuar jashtë vendit. KF Tirana i uron mbrojtësit shërim të shpejtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.