Lojtari uruguajan pranë rikthimit te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

Klubi shkodran bën të ditur se sot (e hënë) do të mbërrijë te Vllaznia Sebastian Soza, sulmuesi uruguajan që ka veshur edhe vitin e kaluar fanellën e kuqebluve. Drejtuesit e Vllaznisë janë pranë firmës me këtë lojtar që ka qenë më parë pjesë e Palermos dhe Empolit në serie A të Italisë. Vitin e kaluar Sosa shënoi shtatë gola në 20 takime për Vllazninë në kampionatin shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.