Lokomotiva e shqiptarëve barazim në transfertë

0
SHPËRNDAJE

tre-shqiptaret-ne-kroaciLokomotiva e Zagrebit vijon të luajë me tre shqiptarët në formacion, dhe kjo ndodhi edhe sot në ndeshjen e Europa League.

Prenga e Çekiçi luajtën 90 minuta, ndërsa Grezda u zëvendësua në minutën e 66-të në sfidën ndaj RoPS e cila u mbyll me rezultatin 1-1.

Një rezultat i mirë duhet thënë në transfertë, edhe pse Lokomotiva ishte në fitore dhe vetëm tre minuta nga fundi u iku nga duart.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.