Lokomotiva e shqiptarëve mposhtet në transfertë

0
SHPËRNDAJE

Herdi Prenga
Herdi Prenga

Legjionarët/ Lokomotiva e Zagrebit ku luajnë shqiptarët, Grezda, Çekiçi dhe Prenga nuk ka arritur të përfitojë nga humbja e RNK Split të Amir Rrahmanit. Skuadra nga Zagrebi humbi në ndeshjen e saj përballë ekipit tjetër nga Spliti, Hajdukut. Ndeshja mes tyre u mbyll me rezultatin 2-0 duke bërë që distanca mes Lokomotivës dhe RNK Split të mbetet në 2 pikë.

Endri Çekiçi
Endri Çekiçi

Në fushë nga lojtarët shqiptarë nga minuta e parë ishin vetëm Çekiçi dhe Prenga, por pa mundur dot të japin kontributin e tyre që ekipi të shmangë humbjen. Ndërkohë që Eros Grezda u fut në fushë në pjesën e dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.