Lokomotiva fiton, shënon Prenga

0
SHPËRNDAJE

Herdi Prenga
Herdi Prenga

Herdi Prenga shënoi në fitoren 1 – 3 që Lokomotiva e Zagrebit regjistori në transfertë me modestët e Santa Coloma.
Mbrojtësi i Shpresave shënoi goline dytë të takimit në minutën e 65, ndërsa në fushë ishin edhe Prenga me Grezdën.
Ky i fundit u aktivizua deri në minutën e 76-të të takimit dhe mori një karton të verdhë (31’).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.