Lorik Cana konfirmon për “L’equipe”: Po transferohem në Francë

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Lorik Cana (32) do ta vazhdojë karrierën e tij në FC Nantes, ku ai do të angazhohet për dy sezone. “Unë mendoj se kjo do të jetë fundi zyrtar i tratativës gjatë pasdites”, thotë ish-lojtar i PSG dhe OM për “L’Equipe”, teksa ka arritur një marrëveshje me Lazion për të anuluar vitin e tij të fundit të kontratës. Në gjendje të luajë mbrojtës qendror apo mesfushor mbrojtës, shqiptari i Kombëtares shqiptare, megjithatë, nuk do të bashkohet menjëherë Nantes, sepse ai duhet të bashkohet me Kombëtaren në mbrëmje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.