“Loro Borici” i blinduar , Illyrian Elite shfaqen ne stadium

0
SHPËRNDAJE

Dhe pse mbrëmjen e djeshme ne “LoroBorici” kishte kontrolle te rrepta , tifo grupi Illyrian Elite thyen cdo kontroll pasi dhe pse te dënuar nga Fshf ato shfaqen ne stadium.

Illyrian Elite

Kjo vertetohet nga postimi qe tifo grupi ka berë ne “facebook” ku e shoqeron me dicituren (Kush tha qe ILLYRIAN ELITE e kane te ndaluar hyrjen ne stadium? 😎😎

#ultras #illyrianelite #nothingcanstopus #fshfMafia #acab #pertyShqiperi)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.