Lucio prane rikthimit në Europë

0
SHPËRNDAJE

Lucio und Waldhof MannheimKampioni i Botës me Brazilin dhe lojtari që në karrierën e tij ka provuar fanella të rënda si Inter e Bayern Munchen, është pranë kthimit në Europë e pikërisht në Gjermani teksa është Waldhof Mannheim e ligës rajonale që e ka kërkuar. Aktualisht Lucio luan në kam-pionatin indian te FC Goa por mësohet se ideja për tu kthyer në Europë i ka pëlqyer 38 vjecarit edhe pse bëhet fjalë për një kategori amatore. Firma pritet këto ditë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.