Luftëtari e kërkonte për stolin, sot e gjen kundërshtar

0
SHPËRNDAJE

Luftëtari kërkon rikthimin te fitorja dhe për këtë duhet të mundë skuadrën e Laçit, që e ka kaluar natën në Gjirokastër dhe sot do të zbresë në fushë të përballet me gjirokastritët.

Bluzinjtë në verë i kanë nisur përgatitjet me vonesë dhe një nga arsyet ka qenë edhe emërimi i pasuesit të Mlladen Milinkoviç, i larguar drejt Kukësit.

Një nga emrat e kontaktuar ka qenë edhe Gentjan Mezani, i cili mori drejtimin e Laçit pas javës së tretë të kampionatit, me dorëheqjen e trajneri Nica.

Vlonjati tashmë do të kërkojë të tregojë vlerat së bashku me ekipin e tij në Gjirokastër, teksa synimi i bardhezinjve është që të mos dalin pa pikë nga kjo transfertë e vështirë. Si ish kthehet edhe Rexhinaldo.

Mezani
Mezani
Gentian Mezani
Mezani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.