Luftëtari e nis me humbje

0
SHPËRNDAJE

luftetari stervitjeLuftëtari humbi në miqësoren me AO Kërkyrën ditën e djeshme, dhe fati i atij takimi u vendos pas një goli të shënuar në minutën e 14-të.

Bluzinjtë e nisën ndeshjen me këtë formacion: Miraka, Mersini, Beqiri, Rapaj, Liçaj, Rroca, Brahimaj, Aleksi, Rrapo, Bregu, Abazaj

Në pjesën e dytë u aktivizuan edhe: Ruçi, Shehaj, Kazma, Zogaj, Zdrava.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.