Luftëtari fillon merkaton nga Apollonia

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Luftëtari nuk është se po qëndron pushim total, pasi gjatë kësaj periudhe kanë kontaktuar futbollistë të shumtë, në Superiore dhe në Kategorinë e Parë.

Një prej këtyre futbollistëve është edhe mesfushori Taulant Hysenshahaj, i cili është pjesë e Apolonisë që prej vitit 2013, duke u aktivizuar në 67 ndeshje.

Për Hysenshahajn, veç Luftëtarit, sikurse shkruan “Sport Ekspres”, ka edhe oferta të tjera nga ekipe të së Parës. Tashmë mbetet për t’u parë se çdo të ndodhë më tej, nëse Luftëtari do ngulmojë më shumë, apo do ngelet gjithçka në kuadrin e një interesimi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.