Luftëtari/ Hasan Lika: Ne luajtëm mirë por dëshira për 3 pikë bëri që të gabojmë…

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Luftëtarit Hasan Lika flet për “supersport” pas barazimit me Lacin

Lika: Pozicioni në renditje dhe dëshira për të marrë maksimumin e pikëve në një ndeshje, bën që të mos sillemi ashtu si duhet në fushën e lojës.

Laçi na vuri disa herë në vështirësi, por ishte një ndeshje të cilën ne e luajtëm më mirë. Duhet të ishim treguar më të qetë dhe të mos nxitoheshim përpara portës. Duhet theksuar se edhe portieri i Laçit Selmani bëri disa pritje të shkëlqyera. Presioni dhe dëshira për të marrë pikë bënë që ne të gabonim dhe të ndëshkoheshim në fund nga Laçi.

Hasan Lika

S'KA KOMENTE

Comments are closed.