Luftëtari i ri zbret në fushë

0
SHPËRNDAJE

luftetari stervitjeMladen Milinkoviç ka drejtuar për herë të parë skuadrën e Luftëtarit që nis tashmë përgatitjet për sezonin e ri futbollistik.

Në seancën e sotshme zbritën në stërvitjë shumë lojtarë, ku veç një pjesë të lojtarëve të sezonit të shkuar, kishte edhe shumë lojtarë në provë që po vëzhgohen dhe selektohen nga stafi teknik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.