Luftëtari me trajner të ri

0
SHPËRNDAJE

Luftetari-2014-ekip-blu-300x233

Ka zgjatur vetëm dy javë eksperienca e teknikut Papa në stolin gjirokastrit dhe Luftëtari zgjedhur teknikun e ri që do drejtoj skuadrën drejt Superiores.

Bashkë me Mustafa Hysi, Luftëtari largoj gjithë stafin e tij edhe pse ata e lanë skuadrën e vendin e parë të grupit B në Kategorinë e Parë.

Tekniku i ri i bluzinjve do jetë tekniku vlonjat Gerdi haxhiu dhe ndihmësi i tij Edmond Kodra me detyrimin për ta rikthyer Luftëtarin në Superiore.

 

gerdi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.