Luftëtari me “ushtri” drejt Fierit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Luftëtarit është një nga më të organizuarat në futbollin tonë për sa i takon Kategorisë së Parë. Puna e mirë e tyre duket edhe nga klasikimi. Luftëtari kryeson dhe është pretendend krysor për ngjitjën në Kategorinë Superiore. Superndeshja e javës ndaj Apolonisë ka ngjallur interes. Pritet te ketë autobusë në dispozicion të tifozëve të shumtë gjirokastrit.luftetari

 

Ja cfarë lajmëron klubi në rrjetet sociale.

Autobuse falas per te gjithe ata tifoze qe duan te jene ne Fier per te mbeshtetur skuadren ne sfiden me te rendesishme te fazes se dyte. Mos mungoni ne stadium te mbeshtesim djemte bluzi. Per info kontaktoni tek faqja jone ose tek SHBZ 2011. Ju duam prane sepse Luftetari eshte me i rendesishmi. Forca Luftetari

S'KA KOMENTE

Comments are closed.