Luftëtari nis merkaton

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Luftëtari është në kërkim të elementëve të rinj, teksa së fundmi janë lakuar në media Hermes Shkulaku dhe Jurgersi Liçkollari, të dy këta lojtarë të Pogradecit.

Së fundmi në skenë ka dalë edhe një tjetër futbollist dhe ai është Niko Zisi, sulmuesi i Bylisit, që në gjysmën e dytë të sezonit të shkuar ishte pjesë e Elbasanit, si i huazuar.

Sipas “Sport Ekspres”, 21-vjeçari është kontaktuar nga drejtuesit e Luftëtarit, por është nën kontratë afatgjatë me ballshiotët dhe zor se mund të lëvizë nga aty.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.