Luftëtari programon miqësore me Kamzën

0
SHPËRNDAJE

luftetari stervitjeLuftëtari do të zhvillojë të shtunën një ndeshje miqësore me Kamzën, e cila do të luhet në stadiumin e këtyre të fundit.

Ndeshja është programuar të luhet në orën 17:30 dhe trajnerët e të dy ekipeve do të kenë mundësinë të shohin gjendjen aktuale të ekipeve të tyre dhe të evidentojnë mangësitë para nisjes së sezonit të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.