Luftëtari-Skënderbeu, ja sa do kushtojnë biletat

0
SHPËRNDAJE

15178952_1176982772380879_3456402176202452507_n

Luftëtari pret nesër Skënderbeun kampion, ndeshje e cila luhet në Gjirokastër dhe klubi vendas ka marrë masat për organizimin e saj. Paraditen e sotme, bluzinjtë kanë publikuar edhe çmimin e biletave, të cilat kanë çmime të ndryshme në sektorë të ndryshëm.

Kështu, në tribunën kryesore, në atë A dhe B, një biletë kushton 500 lekë të reja. Në tribunën C, dhe atë E, ku do pozicionohet tifozëria mike, biletat kushtojnë 200 lekë, ndërsa në tribunën D ato kushtojnë 300 lekë.

Shitja e biletave do të fillojë ditën e nesërme 3 orë para startimit të ndeshje Luftëtari-Skënderbeu. /minuta90.com/

luftetari-skenderbeu-ja-cmimet-e-biletave

S'KA KOMENTE

Comments are closed.