Luftëtari, skuadra që ruajti grupin

0
SHPËRNDAJE

Një nga sukseset e Luftëtarit të këtij sezoni është hedhja me themel e skuadrës. Ruajtja e grupi, përforcimet me pikatore, janë gjëja më pozitive e kësaj skuadre. Lojtarët pa shumë mendjemadhësi, me paga normale, gjithashtu shoqëruar me një trajner modest dhe punë shumë si Mlladen Milinkovic, kanë sjellur edhe suksesin e shumë dëshiruar. Mbase kjo skuadër është një shembull për të gjithë ekipet e tjera që shkatërrojnë skuadrat dhe e nisin gjithcka nga e para. E tillë është skuadra e Korabit, që nga grupi që u ngjit në Superiore i ka lojtarët me pikatore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.