Luftëtari sqaron tifozët dhe median

0
SHPËRNDAJE

Dihet që koha e merkatos shoqërohet edhe me shumë thashetheme, por ekipi i Luftëtarit duke dashur të qetësojë fansat nëpërmjet një postimi në facebook-un zyrtar bën me dija se s’ka asnjë ofertë për momentin për xhevahirët e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.