Luftëtari, tashmë SH.A

0
SHPËRNDAJE

luftetari
Luftëtari tashmë ka bërë lëvizjen e radhës, teksa Këshilli Bashkiak ka miratuar kërkesën e donatorëve të klubit për të ndryshuar statutin.

Tashmë nga një Organizatë Jo-Fitimprurëse, Luftëtari është kthyer në SH.A.

Në Gjirokastër tani mendojnë për të ndërhyrë në stadium për të plotësuar kriteret për të luajtur në Kategorinë Superiore, si dhe për të përforcuar ekipin në merkato.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.