Luftëtari zyrtarizon trajnerin

0
SHPËRNDAJE

trajneri i luftetaritMladen Milinkoviç do të jetë pasuesi i Gerdi Haxhiut në stolin e Luftëtarit, dhe kjo tashmë është zyrtare.

Një postim i bërë në faqen e Luftëtarit në facebook e lajmëron diçka të tillë:

“Mladen Milinkovic eshte trajneri i ri i Luftetarit. Tekniku serb ka arritur marreveshjen me drejtuesit e klubit dhe do te drejtoje Luftetarin ne sezonin e ri. Drejtuesi i ri i pankines gjirokastrite vjen me nje CV te pasur ne drejtim te skuadres gjirokastrite. Forca Luftetari”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.