Luftëtarit i rikthehen dy yjet ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Luftëtari u mund dje në Kukës, ndërkohë që për ndeshjen me Partizanin trajneri Milinkoviç do të ketë të gatshëm dy lojtarë të rëndësishëm të formacionit.

Dejvi Bregu dhe Vangjel Zguro e kanë shlyer pezullimin prej kartonëve dhe do të jenë në fushë nga minuta e parë ndaj të kuqve, duke qenë përforcime të rëndësishme për stafin teknik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.