Luis Enrique largohet nga Barça

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Luis Enrique mbrëmë paralajmëroi largimin nga Barcelona në fund të sezonit.

Trajneri spanjoll fitoi gjithçka me klubin katalonas dhe së fundmi pati një përplasje me yllin e skuadrës, Messi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.