Lukić një hap larg Teutës

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Pas afrimit të Moçkës ekipi i Teutës është fare pranë një tjetër goditje në merkato. Këtë rradhë bëhet fjalë për mbrojtësin Slavko Lukić. Pasi kishgte negociata me ekipin e Bylis dhe të Partizanit, tashmë mbrojtësi serb Lukić eshtë farë pranë firmës me e ekipin durrsak, skuadër me të cilën po stërvitet aktualisht. Pasi nuk gjeti gjuhën e përbashkët me ekipet që zhvilloi bisedime, tani mbrojtësi Lukić është një larg firmës me ekipin e Teutës, që ka shfaqur interes për lojtarin.

imageDuket se ky do të jetë një përforcim mjaft i mirë për “djemt e detit” teksa ka vuajtur për një mbrojtës të djathtë gjatë fazës përgatitore, dhe tashmë duket se ky repart do të jetë i zgjidhur për ekipin e trajnerit Magani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.