“Lumë” me euro për Hoxhën

0
SHPËRNDAJE

Alban Hoxha në konferencë për mediat
Alban Hoxha në konferencë për mediat

Alban Hoxha kërkohet nga Gaziantepsori, dhe klubi turk po bëhet gati të bëjë një ofertë zyrtare.

Sipas mediasve turke, palët po bisedojnë, dhe marrëveshje me “demat” mund të arrihet në shifrën e 500 mijë eurove.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.