“Lumë” prezantimesh te Korabi

0
SHPËRNDAJE

peposhi
Peposhi gjate prezantimit

Korabi i Peshkopisë jo vetëm që e ka ndërmend të konkurrojë fort në elitën e futbollit shqiptar për sezonin 2016-17 por duket se po hedh themelet e një skuadre që do të jetë mes më të mirave për një kohë shumë të gjatë.

E në kuadër të realizimit të këtij synimi, ekipi dibran ka prezantuar sulmuesin Emrush Kaloshi i ardhur nga akademia e Tiranës, Ardit Peposhin e ardhur nga Bylis, mbrojtësin Klajdi Hoxha i ardhur nga Spanja, Armando Xhaferri nga Panionios i Greqisë, Andi Prifti nga Apolonia si dhe portierin Erkan Prifti nga Tërbuni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.