Lushnja aktive në merkato

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Brunild Pepa ka nisur përgatitjet me Lushnjen dhe me gjasa sezonin e ri do të luajë me skuadrën e vendlindjes së tij.

Për t’u zyrtarizuar gjithçka duhet që palët të arrijnë marrëveshjen financiare, ndërkohë që edhe Branica është drejt qëndrimit, duke bërë që sulmi me Cankën, Sefën, Pepën dhe Branicën të jetë i plotë.

Sulmuesi peqinas ka sqaruar në gazetën “Sport Ekspres” se ka munguar ditët e para e për arsye familjare, ndërkohë që tani është vënë nën urdhrat e trajnerit Bano.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.