Lushnja “defrehet” me Alpetrolin

0
SHPËRNDAJE

Lushnja fiton me rezultatin tenistikë 5-0 ndaj Alpetrolitë të Patositë qe militonë në kategorine e dyte.

Ky eshte testi i 4 per “Lagunarët” qe marin serishtë rezultat pozitivë pasi dhe diten e djeshme zhvilluan nje miqsore me Shkumbinin ku fituan 2-0 ..

Ft

KF Albpetrol 0-5 – KF Lushnja Shenus Branica , Vodo , Canka , Pepa , Prençi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.